Home
Europe
UEFA Europa League
Tue 22nd July
Zeljeznicar
2 - 2
Fk Metalurg Skopje
Thu 24th July
Shakhtyor Karagandy
3 - 0
Klaipedos Atlantas
Hapoel Beer Sheva
0 - 0
Rnk Split
MyPa
15:30
Dinamo Minsk
FC Krasnodar
0 - 0
JK Sillamae Kalev
Omonia Nicosia
0 - 0
Buducnost P
FK Haugesund
0 - 0
FK Sarajevo
Inter Baku
0 - 0
Elfsborg
Lech Poznan
17:00
Nomme JK Kalju
Tromsø
17:00
Vikingur
AIK
17:00
Linfield
Esbjerg fB
17:00
Kairat Almaty
Liberec
17:00
Kosice
SV Grödig
17:00
Cukaricki
IFK Gothenburg
17:00
Gyor
Chikhura
17:00
Bursaspor
FC Vaduz
17:00
Ruch Chorzow
Shakhtyor Soligorsk
17:00
Derry City
Zimbru
17:00
CSKA Sofia
Flamurtari
17:00
Petrolul Ploiesti
Zorya
17:30
Laci
Hapoel Tel Aviv
17:30
FC Astana
Trnava
17:30
Zestafoni
FC Groningen
17:30
Aberdeen
Vojvodina
18:00
Trencin
Zawisza Bydgoszcz
18:00
Zulte-Waregem
Asteras Tripolis
18:00
RoPS
Sligo Rovers
18:00
Rosenborg
Hajduk Split
18:15
Dundalk
Gorica
18:30
Molde
Jagodina
18:30
CFR Cluj
Siroki Brijeg
18:30
M Boleslav
Koper
18:30
FK Neftchi
Diosgyor
18:30
Litex Lovech
Ferencvaros
18:30
Rijeka
Crusaders
18:45
Brommapojkarna
St.Johnstone
18:45
Luzern
SKN St. Polten
19:05
Botev Plovdiv
Hafnarfjordur
19:15
Neman Grodno
Stjarnan
19:15
Motherwell
Thu 31st July
Dinamo Moscow
16:00
Ironi Kiryat Shmona
Young Boys
17:30
Ermis Aradippou
Zorya/Laci
18:00
Gorica/Molde
Astra Ploiesti
18:00
Liberec/Kosice
Tromsø/Vikingur
18:00
Ferencvaros/Rijeka
MYPA/Dinamo Minsk
18:00
Jagodina/CFR Cluj
Koper/FK Neftchi
18:00
Chikhura/Bursaspor
Shakhtyor Karagandy
18:00
Hajduk Split/Dundalk
Karabukspor
18:00
Sligo Rovers/Rosenborg
Vojvodina/Trencin
18:00
Hull City
FC Vaduz/Ruch Chorzow
18:00
Esbjerg fB/Kairat Almaty
Chernomorets O.
18:00
Rnk Split
Omonia Nicosia/Buducnost P
18:00
Fk Metalurg Skopje
Real Sociedad
18:00
FC Groningen/Aberdeen
St.Johnstone/Luzern
18:00
Trnava/Zestafoni
Torino
18:00
Crusaders/Brommapojkarna
Hapoel Tel Aviv/FC Astana
18:00
AIK/Linfield
FSV Mainz
18:00
Asteras Tripolis/RoPS
PSV Eindhoven
18:00
SKN St. Polten/Botev Plovdiv
Inter Baku/Elfsborg
18:00
FH Hafnarfjordur/Neman Grodno
Diosgyor/Litex Lovech
18:00
FC Krasnodar/JK Sillamae Kalev
Stjarnan/Motherwell
18:00
Lech Poznan/Nomme Kalju
SV Grödig/Cukaricki
18:00
Zimbru/CSKA Sofia
Flamurtari/Petrolul Ploiesti
18:00
FC Plzen
Siroki Brijeg/M Boleslav
18:00
Lyon
Club Brugge
18:30
Brondby IF
 
 
Copyright 2014 FootyRoom